پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها)

مطالب دیگر:
گزارش کار آزمایشگاه کنترل(یونیورسال)چگونگی تهیه چک لیست برای اماکن ورزشیپاسخ های فیزیولوژیک به ورزش در کودکان و نوجوانانپاورپوینت مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی.pptفیلم آموزش نرم افزار کتیا به زبان فارسی بخش تحلیل- Generative Structural Analysisپاورپوینت اخلاق در رسانه های ورزشی.pptنگاهی به ورزش و نقش آن در بهبود سازمان -فرح دراج_20100210_114645.pptدانلود پاورپوینت تغذیه ورزشی.pptدانلود پاورپوینت تشکیل و اداره یک کلوپ ورزشی.pptپاورپوینت دستگاه ایمنی و فعالیت ورزشی.pptپاورپوینت شناخت بازارهای ورزشیپاورپوینت تاثیر ورزش بر خلق و خوی.pptپاورپوینت دوپینگپاورپوینت اوقات فراغت، ورزشهای تفریحی.pptپاورپوینت مدیریت اداری و مالی در سازمانهای ورزشیپاورپوینت جلسه ششم-شلاتورها.pptهدیه ششم درس یازدهم ( پاور پوینت ).pptپاورپوینت عربی پایه ی هشتم درس ۶پاورپوینت خرسی که می خواست خرس باقی بماندپاورپوینت ماه بود و روباه
پاورپوینت,مدیریت منابع انسانی,ورزش و تفریحات سالم|1676740|uet
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت درباره مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم(ارزش ها)آماده دریافت می باشد .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 31 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چگونه جای مناسب برای کارمند را تشخیص دهیم:

400 آجر را در اتاقی بسته بگذار.کارمندان جدید را در اتاق بگذار و در را ببند. آنها را ترک کن و بعد از 6 ساعت برگرد. تجزیه و تحلیل موقعیت هااگر آنها آجرها را دارند می شمرند آنها را بخش حسابداری بگذار. اگر آنها از نو (برای بار دوم) دارند آنها را می شمرند، آنها را در بخش ممیزی بگذار. اگر آنها همه اتاق را با آجرها آشفته کرده اند، آنها را در بخش مهندسی بگذار. اگر آجرها را به طرز فوق العاده ای مرتب کرده اند آنها را در بخش برنامه ریزی بگذار. اگر آنها آجرها را به یکدیگر پرتاب می کنند آنها را در بخش اداری بگذار. اگر آنها آجرها را تکه تکه کرده اند آنها را در قسمت فناوری اطلاعات بگذار. اگر آنها بیکار نشسته اند آنها را در قسمت نیروی انسانی بگذار. اگر آنها اتاق را ترک کرده اند آنها را در قسمت بازاریابی بگذار. اگر به بیرون پنجره خيره شده اند، آنها را در قسمت برنامه ریزی استراتژیک بگذار.